Digitális
Témanap

 

Az idei tanévben az országban 2019. április 8. és 12. között sok intézmény jelentkezett a Digitális Témahét projekt felhívására.
Iskolánk is csatlakozott ehhez, így 2019. április 10-én (szerdán) a kilencedikes évfolyam tanulói 9:30-tól 
Digitális Témanapon vesznek részt .

Az évfolyam tanulóit 4 csoportra osztjuk. A csoportokon belüli színeknek a játék alatt lesz jelentőségük.
Mindenki jegyezze meg, hogy melyik csoporthoz tartozik és a színét!

Toll és mobil mindenkinél legyen!

A témanap beosztása

  20. terem 23. terem 24. terem 25. terem
3. óra 1. csoport 4. csoport 3. csoport 2. csoport
4. óra 2. csoport 1. csoport 4. csoport 3. csoport
5. óra 3. csoport 2. csoport 1. csoport 4. csoport
6. óra 4. csoport 3. csoport 2. csoport 1. csoport
7. óra Nagy díszterem
Összes csoport

Osztályok csoportokba sorolása

9. A osztály

9. B osztály

Név

Csoport

Szín

Bandicz Bálint Barnabás

1

kék

Bánfai Vivien

2

kék

Bogdán Barnabás

3

kék

Böbék Fruzsina Melitta

4

kék

Csillag Rita Mária

1

lila

Fagyas Liliána

2

lila

Fehér Sándor

3

lila

Grádl Dániel

4

lila

Gyuradinovics Kinga

1

sárga

Hegyes Melinda Éva

2

sárga

Jankovics Hajnalka Csilla

3

sárga

Kékesi Dávid Gyula

4

sárga

Kis Vivien

1

piros

Kófiás Gabriella

2

piros

Lengyel Vanessza Anna

3

piros

Maczkó Cintia Titanilla

4

piros

Magda Eszter

1

zöld

Nyaka Donát

2

zöld

Orsós Adrienn

3

zöld

Orsós Ibolya

4

zöld

Papp Erik Dáriusz

1

kék

Pénzár Marcell

2

kék

Petrovics Zoltán

3

kék

Szabó Florina

4

kék

Szűcs Dániel István

1

lila

Török Ágnes Veronika

2

lila

Név

Csoport

Szín

Bánáti Barnabás

3

lila

Békés Virág

4

lila

Burány Emília Dóra

1

sárga

Czövek Lili Dóra

2

sárga

Dudás Gábor

3

sárga

Esztergomi Zsófia

4

sárga

Farkas Kata Ágnes

1

piros

Galambos Gréta

2

piros

Gaszner Máté

3

piros

Gorosics Gergő

4

piros

Hajdu Balázs Sándor

1

zöld

Hausmann Kristóf

2

zöld

Hirviniemi Alexander

3

zöld

Kállai Botond

4

zöld

Kasza Dorina Krisztina

1

kék

Kaszás Anna Berta

2

kék

Kovács Petra Karina

3

kék

Lengré Barnabás

4

kék

Merkler Milla

1

lila

Mislyenácz Martin

2

lila

Molnár Nóra

3

lila

Novák Dénes

4

lila

Orgoványi Alitta

1

sárga

Pataki Anna Klára

2

sárga

Róna Levente Zsolt

3

sárga

Rozmer Inez

4

sárga

Sandó Míra

1

piros

Szabó Virág

2

piros

Szakács Lilla

3

piros

Szántó Lili Anna

4

piros

Taradán Lilla Hanna

1

zöld

Vajda Kata Emília

2

zöld

Varenke Borbála

3

zöld

Varga Jázmin

4

zöld

Varga Liza

1

kék

 

9. C

9. D

Név

Csoport

Szín

Al-Zuhirin Al-Hassan

2

kék

Balázs Bálint

3

kék

Bánáti Tamás

4

kék

Bocz Zsuzsanna

1

lila

Both Marietta

2

lila

Catrone István Márk

3

lila

Farkas László Artúr

4

lila

Farkas Lilla Sára

1

sárga

Fülöp Bence

2

sárga

Hegyi Kristóf

3

sárga

Heisz Katalin Csenge

4

sárga

Hoffmann Gergely

1

piros

Hoffmann Hanna

2

piros

Hoffmann Kornél

3

piros

Horváth Domonkos

4

piros

Horváth Karina Mirjam

1

zöld

Horváth Máté

2

zöld

Király Máté Gábor

3

zöld

Leemans Arno

4

zöld

Mészáros István Árpád

1

kék

Okorie David Chike

2

kék

Ottó Lőrinc

3

kék

Papp Krisztina

4

kék

Papp Szabolcs

1

lila

Pszota Csenge

2

lila

Rőder Adél

3

lila

Schäffer Szabolcs Máté

4

lila

Soltész Dávid

1

sárga

Somlán Gellért

2

sárga

Stamler Zsombor

3

sárga

Stockwell Bendegúz Tamás

4

sárga

Szepesi Bálint

1

piros

Szőke Márk Luka

2

piros

Tóth Kristóf Ferenc

3

piros

Tóth Réka

4

piros

Varga Bálint

1

zöld

Závodi Péter

2

zöld

Név

Csoport

Szín

Baranyai Gergő

3

zöld

Baranyai Luca

4

zöld

Baricsa Noémi

1

kék

Berta Eszter

2

kék

Bertacchi Vivien

3

kék

Bosnjak Martin

4

kék

Bujdosó Eszter

1

lila

Farkas Fanni

2

lila

Fuller Darina Anita

3

lila

Furulyás Lilla

4

lila

Gál Kristóf Milán

1

sárga

Gerencsér Regő Kornél

2

sárga

Goldmann Fanni Irén

3

sárga

Grahovecz Nicole

4

sárga

Haál Csaba

1

piros

Homonnay Hanga Petra

2

piros

Horváth Daniella

3

piros

Horváth Enikő

4

piros

Kapitány Laura

1

zöld

Kárpáti Kristóf

2

zöld

Kilián Kiara Helga

3

zöld

Király Bíborka

4

zöld

Mester Tamara

1

kék

Müller Evelin Virág

2

kék

Németh Dorina

3

kék

Regdon Sára Kinga

4

kék

Rejtő Olivér

1

lila

Rémes Dominika Dóra

2

lila

Sebők Hanna

3

lila

Szabó Dominik Richárd

4

lila

Szabó Donát Dominik

1

sárga

Szemes Fanni

2

sárga

Szépe Anna Boglárka

3

sárga

Szűcs Liza

4

sárga

Telegdi Rácz Nikolett

1

piros

Werner Nelli

2

piros

 

9. F

Név

Csoport

Szín

Barabás Fanni

3

piros

Barkó Márton

4

piros

Bien Jázmin

1

zöld

Bozsik Nina

2

zöld

Bökönyi Bernadett

3

zöld

Böröcz Nikolett

4

zöld

Bulsz Izabella

1

kék

Csóka Liliána Katalin

2

kék

Dubacz Júlia Anna

3

kék

Fekete Márk

4

kék

Galambos Döme Domokos

1

lila

Herold Fanni Éva

2

lila

Kapoli Anna

3

lila

Keresztesi Anna Róza

4

lila

Klajkó Hanna Lujza

1

sárga

Lehőcz Sára Anna

2

sárga

Lendvai Lili

3

sárga

Mali Máté Zoltán

4

sárga

Nagy Berta Kata

1

piros

Nagy Erik

2

piros

Ódor Lóránt

3

piros

Oletics Donát

4

piros

Pántya Johanna

1

zöld

Peták Antal Lukács

2

zöld

Szabó Alexandra

3

zöld

Szamosi Laura Antónia

4

zöld

Szarka Bernadett

1

kék

Szarka Emese Csilla

2

kék

Szijártó Máté Zoltán

3

kék

Tilesch Dorottya

4

kék

Tőkés-Füzesi Tekla

1

lila

Urbán Emma Dorottya

2

lila